(Svoboda Jindřich, Hašková Eva) Karel IV. Vlastní životopis.

Praha, Supraphon, 1985. Lyra Pragensis svazek 121. Polyhymnia svazek 38. Plpg. vazba s ražbou, aplikací barevného japanu a zlacením, zlatá ořízka, kapitálek, kartonové pouzdro. Vázal Jindřich Svoboda, signováno slepotiskovou značkou na předsádce. 60 (1) s. Pět kombinovaných technik Eva Hašková. Přeložil Rudolf Mertlík. Typografická úprava Vladimír Viener. Celkem 200 číslovaných výtisků na ručním papíře z Velkých Losin. Pouze část v umělecké vazbě Jindřicha Svobody. Tato vazba unikátní. Podpis Evy Haškové a slepotiskové razítko nakladatelství v tiráži. Výtisk č. 82/200.

Unikát. Vynikající stav.

Karel IV. Vlastní životopis.

8 000 Kč (9 452 Kč)
22 000 Kč (25 993 Kč)

Dražitel č.29, 27. 10. 2018 22:55