(Janeček Ota, Suchánek Vladimír, Kulhánek Oldřich) Deset grafických listů.

Chrudim, Sdružený klub pracujících a Klub přátel výtvarného umění, 1986. OBr., nestr. 10 volně vložených grafických listů. Litografie: Karel Beneš, Alfréd Fuchs, Josef Kábrt, Markéta Králová, Oldřich Kulhánek, Alena Laufrová, Vladimír Suchánek a Olga Vychodilová. Linoryt Ota Janeček. Dřevoryt Vladimír Komárek. Všechny listy signovány tužkou, některé datovány. Tisk pro účastníky Sjezdu sběratelů a přátel exlibris a grafiky v Chrudimi 4. a 5. října 1986. Celkem 200 číslovaných výtisků, tento č. 142.

Obálka chybí. Grafiky ve výborném stavu.

Deset grafických listů.

4 000 Kč (4 726 Kč)