(Lhoták Kamil, Komárek Vladimír, Bouda Cyril) SSPE Olomouc 1984.

Bez místa vydání, SSPE, 1984. OBr., 17 volně vložených grafických listů rozných rozměrů a technik. Všechny listy signovány tužkou, některé z nich datovány a číslovány. Autoři: Cyril Bouda, Alfred Fuchs, Anna Grmelová, Jan Halla, Miroslav Houra, Dušan Janoušek, Josef Kábrt, Vladimír Komárek, Alena Laufrová, Kamil Lhoták, František Peterka, Jindřich Pileček, Marie Rivolová, Ladislav Rusek, Václav Rykr, josef Wieser. Ilustrace na obálce Vilém Zlámal. Neudaný počet výtisků. tento č. A 154.

Výborný stav. Existuje varianta B s grafikou Tomáše Bíma, bez listu Alfreda Fuchse.

SSPE Olomouc 1984.

1 600 Kč (1 890 Kč)
2 350 Kč (2 777 Kč)

Dražitel č.22, 27. 10. 2018 20:45