(Bím Tomáš, Liesler Josef) Jedenáct grafických listů.

Chrudim, Jednotný klub pracujících a Klub přátel výtvarného umění v Chrudimi, 1983. OBr., nestr. 11 volně vložených grafických listů různých technik a rozměrů. Všechny grafiky signovány tužkou, některé datovány a číslovány. Autoři: Tomás Bím, Jiří Bouda, Vojtěch Cinybulk, Olga Čechová, Miroslav Houra, Jan Kavan, Josef Liesler, Miloslav Nováček, Karel Oberthor, František Peterka, Ctirad Stehlík. Tisk pro účastníky jubilejního 5. sjezdu Sběratelů a přátel exlibris a grafiky v Chrudimi 1. a 2. října 1983. Celkem 200 číslovaných výtisků. Tento č. 124.

Jedenáct grafických listů.

2 300 Kč (2 717 Kč)
2 300 Kč (2 717 Kč)

Dražitel č.20, 26. 10. 2018 09:16