(Komárek Vladimír, Vychodilová Olga) Hommage à Zdeněk Sklenář.

Praha, n.vl., 1985. Soukromý neprodejný tisk. Plpl. pouzdro s ražbou a zlacením. 1 s. textu + 24 volně vložených grafických listů různých technik a rozměrů. Vše signováno tužkou, některé listy datovány a číslovány. Autoři: Alena Antonová, Miroslav Bravenec Miroslav, Josef Černý, Jaroslav Dajč, Helena Chroustová, Ludmila Jandová, Vladimír Kintera, Vladimír Komárek, Markéta Králová, Milada Kudrnová-Papežová, Jiří Mika, Lubomír Netušil, Miluše Oravcová, Jiří Pálek, Karel Prášek, Emanuel Ranný ml., Dominika Schönová-Burianová, Miroslav Stuchlík, Pavel Sukdolák, Matěj Svoboda, Eva Trhlíková, Olga Vychodilová, Helena Wernischová, Věra Zahradníková. Redakce Ivan Hrdina. Typografie Václav Prošek. Pouzdro Ladislav Svoboda. Celkem 50 výtisků, tento č. 20.

Chybí grafický list Pavla Sukdoláka. Výborný stav.

Hommage à Zdeněk Sklenář.

2 800 Kč (3 308 Kč)