(Kremlička Rudolf) Umělecká litografie.
Bez místa vydání (Praha), Ludvík Bradáč, 1921. OBr., karton, papírová obálka vevázána. 39 (1) s. textu. Deset orig. litografií signovaných tužkou a obálka Rudolf Kremlička. Dodatky Rudolf Žaloudek. Celkem 500 číslovaných výtisků, z toho 100 na lepším papíře s podpisy výtvarníka. Tento výtisk jeden z nich, č. 53.
Sáňka 59.
Jedna litografie chybí. Hřbet vyšisován.
12 000 Kč (14 178 Kč)
12 000 Kč (14 178 Kč)
13 000 Kč (15 360 Kč)
13 000 Kč (15 360 Kč)
Dražitel č.28, 13. 4. 2019 20:54