(autogramy) Sedm vybraných básní Petra Křičky.

Praha, F.J. Müller, 1935. III. svazek sbírky 7 básní. OBr., karton s kresbou, pap. přebal. Nestr. (18 s.). Dvě barevné litografie a čtyři ilustrace s podtiskem Vojtěch Sedláček. Frontispis signován tužkou. Na patitulu podpis Petra Křičky a věnování Vojtěcha Sedláčka s datem 19./III. 35. Celkem 77 výtisků na ručním papíře. Tento výtisk bez čísla.

Sedm vybraných básní Petra Křičky.

350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)

Dražitel č.26, 13. 4. 2019 21:03