(autogramy) Sedm vybraných básní Petra Křičky.
Praha, F.J. Müller, 1935. III. svazek sbírky 7 básní. OBr., karton s kresbou, pap. přebal. Nestr. (18 s.). Dvě barevné litografie a čtyři ilustrace s podtiskem Vojtěch Sedláček. Frontispis signován tužkou. Na patitulu podpis Petra Křičky a věnování Vojtěcha Sedláčka s datem 19./III. 35. Celkem 77 výtisků na ručním papíře. Tento výtisk bez čísla.
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
Dražitel č.26, 13. 4. 2019 21:03