Ex Libris Vojtřebal.
Zinkografie 12 x 6,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole v desce Mucha 1917. Montováno na karton.
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
Dražitel č.39, 13. 4. 2019 23:52