Ex Libris Jindřich Waldes. Kašna se 3 nymfami, tančícími na pokraji basénu.
Dřevoryt 6,3 x 8 cm. Signováno vlevo dole v desce, nedatováno. Rok 1921. Tisk na ručním papíře. Montováno na karton.
Bydžovská-Preissigová, Vodehnal 60.
14. 4. 2019 00:01
14. 4. 2019 00:01
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
325 Kč (384 Kč)
325 Kč (384 Kč)
Dražitel č.38, 13. 4. 2019 23:56