Ex Libris Jindřich Waldes. Kašna se 3 nymfami, tančícími na pokraji basénu.

Preissig, Vojtěch (1872 - 1943)

Dřevoryt 6,3 x 8 cm. Signováno vlevo dole v desce, nedatováno. Rok 1921. Tisk na ručním papíře. Montováno na karton.

Bydžovská-Preissigová, Vodehnal 60.

14. 4. 2019 00:01

300 Kč (354 Kč)
325 Kč (384 Kč)

Dražitel č.38, 13. 4. 2019 23:56