Exlibris Bohumíra Vaňousová. Bílá chaloupka mezi stromovím.
Zinkografie 6,4 x 5,9 cm. Signováno vpravo dole v desce, nedatováno. Rok 1916. Tisk na ručním papíře. Montováno na karton.
Bydžovská-Preissigová, Vodehnal 55.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)