Ex libris R. Bém. Štětec vložený do knihy: "Notre Dame de Paris".
Zinkografie 4,8 x 7,1 cm. Hnědá varianta. Nesignováno, nedatováno. Rok 1908. Montováno na karton.
Bydžovská-Preissigová, Vodehnal 6a.
Stopy po ohnutí.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)