Ex libris R. Bém. Štětec vložený do knihy: "Notre Dame de Paris".

Preissig, Vojtěch (1872 - 1943)

Zinkografie 4,8 x 7,1 cm. Hnědá varianta. Nesignováno, nedatováno. Rok 1908. Montováno na karton.

Bydžovská-Preissigová, Vodehnal 6a.

Stopy po ohnutí.

Ex libris R. Bém. Štětec vložený do knihy:

200 Kč (236 Kč)