(vazba) Les vieux logis de Rennes.

Derveaux, Daniel (1914 - 2010)

Saint-Malo, Daniel Derveaux, 1946. Clkož. vazba s ražbou a zlacením, kapitálek, kartonové pouzdro. 122 (4) s. Vázal Jaroslav Merenda v roce 2001. Signováno na předsádce značkou. Ilustrace Daniel Derveaux. Celkem 510 výtisků, z toho 1 autorský, 8 výtisků na krémovém papíře Velin d'Arches číslovaných I - VIII, 12 exemplářů na bílém papíře Velin d'Arche číslovaných IX - XX a zbytek číslovaný 1 - 489 na bílém papíře. Tento výtisk č. 420.

Unikát.

Les vieux logis de Rennes.

10 000 Kč (11 815 Kč)