(autogram) Zpěvy v bouři.

Dyk, Viktor (1877 - 1931)

Praha, Dr. Štěpán Jež, 1928. Vigilie svazek 1. (v tiráži mylně třetí). Clkož. vazba s ražbou a zlacením, kapitálek, zlatá ořízka. 76 (1) s. Vázal Ludvík Bradáč. Ilustroval A.V. Hrska. Na titulním listě podpis Viktora Dyka. Celkem 500 výtisků, z toho 150 na ručním pap. van Gelder a 50 na pravém japanu. Výtisky na van Gelderu a japanu jsou číslovány a podepsány autorem. Tento výtisk jeden ze 150, č. 64.

Sáňka 1408.

Praskliny na hřbetě.

Zpěvy v bouři.

Bibliofilie, Signované knihy

450 Kč (532 Kč)