(vazba) Malá kronika.

Praha, F. Topič, 1936. Edice Topičovy bílé knihy. Clkož. vazba s ražbou a zlacením, kapitálek, zlatá ořízka. 178 (1) s. Návrh vazby Fr. Vrba. Vázal František Chaloupka. Signováno štítkem na předsádce. Přeložil Dr. Miloš Jirko. Dřevoryt a grafická úprava Cyril Bouda.

Malá kronika.

1 000 Kč (1 182 Kč)