(vazba) Hrůzyplný život velikého Gargantuy otce Pantagruelova složený kdysi panem Alkofribasem filosofem quintessence.
Praha, Antonín Reis, 1912. Clkož. vazba, kapitálek, pap. obálka vevázána. 141 (3) s. Vázal Karel Dudešek v roce 1932. Signováno a datováno na předsádce. Obálka a ilustrace V.H. Brunner. Přeložili různí autoři. Tisk na ručním papíře.
Sáňka 599.
850 Kč (1 004 Kč)
850 Kč (1 004 Kč)
850 Kč (1 004 Kč)
850 Kč (1 004 Kč)
Dražitel č.26, 13. 4. 2019 19:59