Exlibris Jindřich Waldes.

Kupka, František (1871 - 1957)

Dřevoryt 9,5 x 6 cm. Nesignováno, nedatováno.

Chagall VI, str. 457 - 458.

Exlibris Jindřich Waldes.

14. 4. 2019 00:03

400 Kč (473 Kč)
1 125 Kč (1 329 Kč)

Dražitel č.39, 13. 4. 2019 23:58