Exlibris Jindřich Waldes.
Dřevoryt 9,5 x 6 cm. Nesignováno, nedatováno.
Chagall VI, str. 457 - 458.
14. 4. 2019 00:03
14. 4. 2019 00:03
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
1 125 Kč (1 329 Kč)
1 125 Kč (1 329 Kč)
Dražitel č.39, 13. 4. 2019 23:58