Z knihovny Václava Růžka.

Konůpek, Jan (1883 - 1950)

Lept 12,4 x 8,6 cm. Nesignováno, nedatováno, rok 1926. Pasparta, fólie.

Žižka 454. Petrovský 111.

Z knihovny Václava Růžka.

110 Kč (130 Kč)
110 Kč (130 Kč)

Dražitel č.13, 12. 4. 2019 19:02