Z knihovny Václava Růžka.
Lept 12,4 x 8,6 cm. Nesignováno, nedatováno, rok 1926. Pasparta, fólie.
Žižka 454. Petrovský 111.
110 Kč (130 Kč)
110 Kč (130 Kč)
110 Kč (130 Kč)
110 Kč (130 Kč)
Dražitel č.13, 12. 4. 2019 19:02