Exlibris Miroslav Cinner. Spisy Boženy Němcové.

Konůpek, Jan (1883 - 1950)

Litografie 11,8 x 7,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou a vlevo v desce. Nedatováno. Rok 1944. Modrá varianta.

Petrovský 342.

150 Kč (177 Kč)