Exlibris Miroslav Cinner. Spisy Boženy Němcové.
Litografie 11,8 x 7,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou a vlevo v desce. Nedatováno. Rok 1944. Modrá varianta.
Petrovský 342.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)