Ex libris eroticis. Dr. M.N. Herakles a dcery krále Thespia.
Lept 12,7 x 9,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1927. Pasparta, fólie.
Petrovský 114. Žižka 505.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
Dražitel č.13, 12. 4. 2019 19:03