Kouzelník.

Born, Adolf (1929)

Barevný akvarel 34,3 x 23,3 cm. Signováno a datováno hnědým perem dole uprostřed: J. Valentovi A Born 1982. Rám, pasparta, sklo. Akvarel na ručním papíře z Velkých Losin.

Chagall I, str. 194 - 195.

Kouzelník.

38 000 Kč (44 897 Kč)
47 000 Kč (55 531 Kč)

Dražitel č.25, 13. 4. 2019 23:10