p.f. 82 Reichmannovi.

Reichmann, Vilém (1908 - 1991)

Originální fotografie 17,2 x 11,9 cm. Signováno a datováno černým perem dole uprostřed.

Chagall XII., str. 292 - 293.

p.f. 82 Reichmannovi.

600 Kč (709 Kč)