Vzpomínka na krajinu bez měst.
Arch ručního papíru, nestr. Vlevo fokalk Miloše Korečka 17,9 x 13,2 cm. Signováno a datováno vpravo dole černým perem Miloš Koreček 87. Vpravo tištěný text Ludvíka Kundery signovaný černým perem.
750 Kč (886 Kč)
750 Kč (886 Kč)
775 Kč (916 Kč)
775 Kč (916 Kč)
Dražitel č.35, 13. 4. 2019 23:40