Duby v podvečer.
Barevná akvatinta 22 x 37,2 cm. Signováno a datováno vpravo dole VojtPreissig 06. Rám, pasparta, sklo.
Toman II, str. 311 - 312.
28 000 Kč (33 082 Kč)
28 000 Kč (33 082 Kč)
28 000 Kč (33 082 Kč)
28 000 Kč (33 082 Kč)
Dražitel č.34, 13. 4. 2019 23:29