Worries are trickling out of my head.

Linoryt 19,4 x 22,2 cm. Signováno a datováno dole v desce State Louis 1976 a vlevo uprostřed pastelkou A. Mikulka. Uprostřed dole napsán pastelkou název. Tisk na hnědém ručním papíře. Pasparta, fólie.

1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)

Dražitel č.1, 11. 4. 2019 10:00