Veterán.
Litografie s podtiskem 14,8 x 8,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1965.
Šteffek 371.
Litografie použita v knize Bednář, Kamil: Ypsilon a Evangelina. Praha, Spolek českých bibliofilů, 1965.
900 Kč (1 063 Kč)
900 Kč (1 063 Kč)
4 000 Kč (4 726 Kč)
4 000 Kč (4 726 Kč)
Dražitel č.5, 13. 4. 2019 23:27