Emil Filla 1953 -1983.

Praha, b.n., 1983. Arch papíru, nestr. Vlevo báseň Emila Filly Tušení metamorfos. Vyšlo k poctě Emila Filly u příležitosti 30. výročí jeho smrti a slavnostního večera dne 12. října 1983. Grafické listy vytvořili Alena Antonová, Karel Beneš, František Burant, Ladislav Čepelák, Josef Černý, Josef Istler, Jaroslav Klápště, Anna Khunová, Dalibor Matouš, Miroslav Stuchlík, Karel Svolinský a Vladimír Tesař. Grafická úprava Vladimír Lutterer. Neudaný počet výtisků. V této variantě vložena kombinovaná technika 16,8 x 13,2 cm od Miroslava Stuchlíka. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Autorský tisk.

Emil Filla 1953 -1983.

150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)

Dražitel č.1, 30. 11. 2019 15:07