P.F. 1970 Dalibor Chatrný.

Chatrný, Dalibor (1924 - 2012)

Linoryt 11 x 11 cm. Signováno a datováno černým perem dole uprostřed.

Chagall IV., str. 35 - 36.

P.F. 1970 Dalibor Chatrný.

1. 12. 2019 00:02

130 Kč (154 Kč)
235 Kč (278 Kč)

Dražitel č.35, 30. 11. 2019 23:57