Kompozice.

Chatrný, Dalibor (1924 - 2012)

Lept 37 x 18 cm. Signováno a datováno tužkou dole uprostřed D. Chatrný 64. Tisk na ručním papíře. Pasparta.

Chagall IV., str. 35 - 36.

Kompozice.

1 100 Kč (1 300 Kč)
1 100 Kč (1 300 Kč)

Dražitel č.1, 30. 11. 2019 15:10