Maska IV.
Kombinovaná technika 12 x 19,9 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou KDemel 97. List č. 92/100.
Chagall II, str. 39 - 40.
850 Kč (1 004 Kč)
850 Kč (1 004 Kč)