Maska IV.

Demel, Karel (1942)

Kombinovaná technika 12 x 19,9 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou KDemel 97. List č. 92/100.

Chagall II, str. 39 - 40.

Maska IV.

850 Kč (1 004 Kč)