Modrá kompozice.

Kocman, Jiří Hynek (1947)

Mramorováno na karagenovém mechu 23,3 x 19,4 cm. Signováno a datováno vzadu tužkou JH Kocman, 1980. Pasparta. Uvnitř nalepen štítek s popisem díla a určením sbírky, ze které pochází.

Chagall V., str. 269 - 270.

Modrá kompozice.

1. 12. 2019 00:18

300 Kč (354 Kč)
475 Kč (561 Kč)

Dražitel č.36, 1. 12. 2019 00:13