Modrá kompozice.
Mramorováno na karagenovém mechu 23,3 x 19,4 cm. Signováno a datováno vzadu tužkou JH Kocman, 1980. Pasparta. Uvnitř nalepen štítek s popisem díla a určením sbírky, ze které pochází.
Chagall V., str. 269 - 270.
1. 12. 2019 00:18
1. 12. 2019 00:18
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
475 Kč (561 Kč)
475 Kč (561 Kč)
Dražitel č.36, 1. 12. 2019 00:13