Pozvánka na oslavu narozenin Tomáše Bíma.

Bím, Tomáš (1946)

Barevná litografie 28 x 19,3 cm. Signováno nahoře uprostřed v desce, nedatováno. Rok 1977.

Chagall I, str. 165 - 166. Dvořák 495.

360 Kč (425 Kč)