(autogram) Horaria.
Bez místa vydání, n. vl., 1981. Edice Velen svazek 3. OBr., volně vložené listy. Nestr. (1 s.) textu + 4 suché jehly signované a datované tužkou Jaroslav Škarohlíd. Text Jan Skácel, podepsáno vpravo dole tužkou. Celkem 50 neprodejných výtisků. Tento č. 37.
Chagall XVI., str. 197.
1. 12. 2019 00:03
1. 12. 2019 00:03
390 Kč (461 Kč)
390 Kč (461 Kč)
800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)
Dražitel č.21, 30. 11. 2019 23:58