F. Villon VI.

Čápová, Hana (1956 - 2019)

Barevný lept 13,2 x 7,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 2006. List č. 49/100. Montováno na karton.

Chagall I, str. 291 - 292.

F. Villon VI.

500 Kč (591 Kč)
775 Kč (916 Kč)

Dražitel č.17, 30. 11. 2019 23:10