(autogram) Kapitoly skoro naléhavé.

Guth-Jarkovský, Jiří Stanislav (1861 - 1943)

Praha, Hejda & Tuček, b.d. Plpl. vazba se zlacením, kapitálek, 291 (3) s . Na titulním listě podpis autora.

Kapitoly skoro naléhavé.

Signované knihy, Etika

230 Kč (272 Kč)