Památník z rodiny spisovatele Svatopluka Čecha.

Clpl. vazba s kovovými aplikacemi, podpisy z konce 19. století. Mimo jiné podepsáni spisovatelé Svatopluk Čech, dvakrát Eliška Krásnohorská a Vojtěch Pakosta, dále sestra Svatopluka Čecha a dvakrát jeho bratr. Památník obsahuje několik kreseb. Uvnitř vložena fotografie hrobu Svatopluka Čecha na Vyšehradě a dopis neznámého ctitele.

Vazba poškozena. Pozůstalost Josefa Drozena, člena České filharmonie, příbuzného spisovatele Svatopluka Čecha.

750 Kč (886 Kč)
775 Kč (916 Kč)

Dražitel č.26, 28. 11. 2020 23:40