Ilustrace.
Kresba perem tuší 4,4 x 10,5 cm. Signováno vlevo dole značkou, nedatováno. Pasparta. Kresba pro časopis Švanda dudák.
Toman I., str. 10 - 13.
29. 11. 2020 00:00
29. 11. 2020 00:00
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)
Dražitel č.10, 28. 11. 2020 23:55