(Suchánek Vladimír, Komárek Vladimír) SSPE Plzeň 1982. Soubor deseti exlibris.

Plzeň, SSPE, 1982. OBr., nestr. Vloženo deset exlibris různých rozměrů a technik. Vše signováno tužkou, některé listy datovány a číslovány. Autoři: Karel Beneš, Tomás Bím, Jiří Bouda, Vojtěch Cinybulk, Vladimír Havlic, Josef Jícha, Jaroslav Kaiser, Ivana Kantůrková, Bohuslav Knobloch, Vladimír Suchánek. Obálka Vojtěch Cinybulk. Neudaný počet výtisků.

SSPE Plzeň 1982. Soubor deseti exlibris.

950 Kč (1 122 Kč)