(Bílek František) Meditace. Čtvrtletník pro umění a filosofii. Ročník I.
Bez místa vydání (Praha), n.vl., 1908 - 1909. Plkož. umělecká vazba se zlacením, kapitálek. Vázal Václav Kubš, signováno razítkem na předsádce. 459 (1) s. Řídí V. Bitnar, Dr. J. Kratochvíl a Emil Pacovský. Texty např. Jindřich Šimon Baar, František Bílek, Jakub Deml, Jaroslav Durych, Emil Pacovský a další. Titulní list a viněty Emil Pacovský. V příloze 19 litografií Františka Bílka. Reprodukce a ilustrace v textu.
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)
Dražitel č.19, 28. 11. 2020 13:41