(autogram) Veřejná růže.
Praha, Mánes, 1936. OBr., 66 s. Přeložil Vítězslav Nezval a Bedřich Vaníček. Obálka a čtyři celostránkové koláže Jindřich Štyrský. Na toitulním listě podpis Václava Zykmunda, člena Skupiny Ra. Podpis zeleným perem, datováno 1936.
Primus 220. Vloemans 339.
Obálka mírně ušpiněna.
Avantgarda, Signované knihy
Avantgarda, Signované knihy
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)