(Jiřincová Ludmila, Bouda Cyril) VIII. evropský kongres exlibristů. Lipsko 1961.

Praha, Svaz československých výtvarných umělců a českoslovenští exlibristé, 1961. OBr., nestr. Volně vloženo 12 exlibris různých technik a rozměrů. Autoři: Cyril Bouda, Vojtěch Cinybulk, Václav Fiala, Dalibor Chatrný, Ludmila Jiřincová, Ladislav Josef Kašpar, Emil Kotrba, Josef Liesler, Jaroslav Lukavský, Karel Oberthor, Karel Svolinský a Jiří Antonín Švengsbír. Grafiky Václava Fialy a Josefa Lieslera signovány tužkou, exlibris Lieslera datováno. Obálka L. J. Kašpar.

VIII. evropský kongres  exlibristů. Lipsko 1961.

550 Kč (650 Kč)