(Antonová Alena, Chatrný Dalibor, Komárek Vladimír, Suchý Jiří) Kytice 80. Soubor 51 grafických listů.

Praha, n.vl., 1980.  Soukromý neprodejný tisk. Kartonové pouzdro s aplikovaným koženým štítkem na hřbetě. 2 s. textu + 48 volně vložených grafických listů různých technik a rozměrů. Vše signováno tužkou, některé listy datovány a číslovány. Autoři: Jiří Altmann, Alena Antonová, Karel Beneš, Marie Blabolilová, Josef Černý, Květa Fullierová, Josef Holler, Jaroslav Hořánek, Iva Hüttnerová, Jaroslav Cheben, Květa Jadrníčková, Jaroslav Kaiser, Jana Kasalová, Vladimír Komárek, František Kratochvíl, Ivan Kremláček, Jiří Lacina, Alena Laufrová, Ludmila Lojdová, Rudi Lorenz, Mikuláš Lubomírský, Václav Mathauser, Dalibor Matouš, Věruna Melčáková-Juneková, Marija Nekolová, Lubomír Netušil, Kornelie Němečková, Jiondřich Novák, Jana Ondrušová-Wünschová, Jan Antonín Pacák, Jiří Pavlík, Ladislav Rusek, Petr Sís, Miroslav Stuchlík, Vladimír Soukup, Jiří Suchý, Marie Michaela Šechtlová, Igor Ševčík, Vratislav Ševčík, Ruda Šváb, Nova Švábová, Petr Tamchyna, Jaroslav Uberlay, Vladimír Veselý, Zdeněk Vlach, Eva Vlasáková, Jiří Voves, Jan Weber, Vlasta Zábranský, Zdeněk Zálešák a Miroslava Zychová. Redakce Ivan Hrdina. Celkem 60 výtisků, tento č. 12.

Chybí grafický list Ivy Hüttnerové, Petra Síse a Miroslava Stuchlíka.

Kytice 80. Soubor 51 grafických listů.

6 000 Kč (7 089 Kč)