Slovák.

Chatrný, Dalibor (1924 - 2012)

Dřevoryt 14,2 x 13,5 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Chatrný 46.

Chagall IV., str. 35 - 36.

Slovák.

100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)

Dražitel č.1, 26. 11. 2020 11:37