Samson.

Praha, Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1987. Byblos svazek 21. OBr. Vloženo deset barevných leptů s akvatintou od Aleše Navrátila. Všechny grafiky signovány a datovány vpravo dole tužkou. CVelůkem 100 výtisků. Tento výtisk autorský.

Samson.

1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)

Dražitel č.4, 26. 11. 2020 12:10