Gratulace Prof. PhDr. Františku Dvořákovi.
Olomouc, olomoucká sekce SČB, 1990. OBr., arch papíru, nestr. Vlevo barevný dřevoryt signovaný a datovaný tužkou Ladislav Rusek 1971. Vpravo ručně psaný text. Podepsáni Dr. Ed. Vondrák, Adolf Vodáček a Bohumír Šmejkal.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)