PF. 94. Dr. František Dvořák.

Chaba, Karel (1925 - 2009)

Barevná litografie 14,8 x 20,9 cm. Signováno tužkou dole uprostřed, nedatováno. Rok 1993. List č. 139/200.

Chagall IV, str. 17.

PF. 94. Dr. František Dvořák.

800 Kč (920 Kč)