Koupající se.
Kresba rudkou 32,6 x 36,2 cm. Signováno a datováno vpravo dole rudkou AB 13. Montováno na karton.
Chagali I., str.
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 600 Kč (1 890 Kč)
1 600 Kč (1 890 Kč)
Dražitel č.10, 26. 6. 2021 22:30