Koupající se.

Bílek, Alois (1887 - 1961)

Kresba rudkou 32,6 x 36,2 cm. Signováno a datováno vpravo dole rudkou AB 13. Montováno na karton.

Chagali I., str.

Koupající se.

1 000 Kč (1 182 Kč)
1 600 Kč (1 890 Kč)

Dražitel č.10, 26. 6. 2021 22:30