PF 1976 Nových. Chrudim.
Arch papíru. Dvoubarevná serigrafie 19,7 x 19,8 cm přes obě strany. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Vzadu razítko se jménem výtvarníka a technikou.
Chagall I., str. 194 - 195.
450 Kč (532 Kč)
450 Kč (532 Kč)
475 Kč (561 Kč)
475 Kč (561 Kč)
Dražitel č.22, 26. 6. 2021 21:16