PF 1976 Nových. Chrudim.

Born, Adolf (1929)

Arch papíru. Dvoubarevná serigrafie 19,7 x 19,8 cm přes obě strany. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Vzadu razítko se jménem výtvarníka a technikou.

Chagall I., str. 194 - 195.

PF 1976 Nových. Chrudim.

450 Kč (532 Kč)
475 Kč (561 Kč)

Dražitel č.22, 26. 6. 2021 21:16