P.F. 1968. Jaroslav Pergl. Nábřeží v Oslo.
Litografie s podtiskem 9,7 x 15,9 cm. Signováno vlevo dole iniciálami v desce a vpravo dole tužkou. Nedatováno, rok 1967.
Janča 1297.
180 Kč (213 Kč)
180 Kč (213 Kč)