Pf. 1963 Jaroslav Pergl. Skály v lese.

Bouda, Cyril (1901 - 1984)

Litografie s podtiskem 10,3 x 15,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou a v desce. Nedatováno. Rok 1962.

Janča 1226

180 Kč (213 Kč)