L. Brabenec. Ex musicis. Sólo.

Brázda, Jiří (1952 - 1)

Barevný lept 11,8 x 9,6 cm.  Signováno a datováno dole uprostřed tužkou. Rok 1996. List E.A. Montováno na karton.

Másler, Pospíšil 98.

300 Kč (354 Kč)