L. Brabenec. Ex musicis. Sólo.
Barevný lept 11,8 x 9,6 cm. Signováno a datováno dole uprostřed tužkou. Rok 1996. List E.A. Montováno na karton.
Másler, Pospíšil 98.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)